HAKKIMIZDA    
 
MAPET A.Ş., 1971 yılında Makine Mühendislik Bürosu olarak İstanbul’da kurulmuş ve bu tarihten günümüze mekanik tesisat, proje ve taahhüdü konusunda mühendislik etik değerlerine bağlı hizmet vermektedir. Dahil olduğu projelerde çözüm ortağı olma gayretiyle, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve disiplinli çalışarak izmet veren MAPET A.Ş. uluslararası standartlarda, optimum kalite ve maliyetle planlanan sürede mekanik tesisat işleri ve projelendirilmesi faaliyetlerini sürdürmeyi ilke edinmiştir.

Sektörde her zaman yenilikleri takip edip öncü olmayı hedefleyen firmamız, günümüzde daha yaygın kullanım imkanı bulan WSHP (Water Source Heat Pump) sisteminin 1999 yılında Türkiye’de ilk uygulamasını gerçekleştirmiştir.

Firmamız bu yenilikçi yapısını bugün de, proje çalışmalarında tesisat mühendisleri için yapı bilgi modelini kullanarak uygulanabilir, gerçek zamanlı tasarım seçenekleri geliştirebilen ve tasarım hatalarını en aza indiren tasarım modelleme ve analiz programı olan Revit Mep programını kullanarak devam ettirmektedir.
   
 
   

MAPET A.Ş. 40 yıllık hizmet süresinde, sayısı projede ısıtma, soğutma, havalandırma, sıhhî tesisat, yangın söndürme tesisatı ve otomatik kontrol sistemleri uygulaması gerçekleştirmişken günümüzde de yurt içi ve yurtdışında çok hızlı mobilize olabilme yeteneğine sahiptir.

ISO 9001 – 14001 – 18001 Kalite Sertifikalarına sahip olan firmamız, tüm çalışmalarını yine bu standartlarda gerçekleştirmektedir.

MAPET A.Ş., Mekanik Tesisat Müteahhitleri Derneği (MMD) üyesidir.

Replica Tag Heuer Golf Watch    
MAPET A.?. Kurum Bilgileri Genel Sunum ??  
     
Mapet A.?. Copyright 2011? 99Designed by BenSenO Digital PR